Kategorie
WordPress WordUp! Kalisz

WordUp! Kalisz za miastem. [update]

Niestety muszę to napisać.

Sytuacja epidemiczna na świecie zmusiła mnię do podjęcia decyzji o odwołaniu nadchodzącego WordUp! Kalisz za miastem. To nie była łatwa decyzja i została przekonsultowana ze społecznością WordPressa w Polsce.

Nie odpuszczam jednak pomysłu WordUpa w lokalizacji w Antoninie. Dostęp do miejsca oraz relacje z zarządcą obiektu pozwalają mi na organizacje naszego wydarzenia w przyszłości.

Bo przecież WordUpy nie umierają. Mają się dobrze i czekają tylko na lepsze czasy, by wrócić ze zdwojoną siłą. Wybacz tę niełatwą dla nas decyzję, ale życie i zdrowie jest ważniejsze, nawet od perspektywy rozmowy z każdym z uczestników WordUp! Kalisz za miastem razem i z osobna.

Emocje muszą zejść na dalszy plan, a w excelu wszystkie wskaźniki palą się na czerwono i krzyczą „teraz NIE!”.

Więc do zobaczenia kiedy indziej. Oby jak najszybciej!

Idea „za miastem”.

Od wielu miesięcy, ze względu na sytuację epidemiczną nie mieliśmy szans spotkać się osobiście. Dlatego postanowiłem temu zaradzić, a jednocześnie spełnić wieloletnie marzenie części społeczności o spotkaniu w trochę innych warunkach niż zwykle.

Tym razem, zachowując wszelkie wymogi sanitarne, spotkamy się w miejscu gdzie przestrzeni, natury i niepowtarzalnego klimatu na pewno nie zabraknie.

Pałac Myśliwski w Antoninie, dzięki uprzejmości zarządzającego nim Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu będzie naszym domem! Mamy do dyspozycji Pałac wraz z wielkim parkiem do dyspozycji.

Poza parkiem obok znajduje się jezioro, restauracja (w pałacu także jest restauracja), niedaleko rezerwat przyrody „Dolina Baryczy”.

Do południa w czwartek 22.10.2020 zjazd prelegentów i gości, obiad, zwiedzanie świata. Po południu prelekcje, pogadanki techniczne. Wieczorem networking na tarasie/łonie natury na dziko.

Wiemy, że spora ekipa z Polski będzie nocować w Pałacu, do czego Was zachęcamy (ale nie jet to obligatoryjne), jeśli chcecie w pełni wykorzystać obecność prelegentów i poznać ich lepiej. Szczegóły noclegów w Pałacu poniżej.

Rano czekają nas wstydliwe spojrzenia i być może panel dyskusyjny :). Klimat WordUp! Kalisz w gratisie. Kto był, ten wie. Kogo nie było, musi być!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *