Kategorie
blog Wykłady/nauka Wystąpienia/wiedza

Trafiłem na studia!

Spokojnie, nie jako student, bo to raczej mało realne ;). Natomiast, dzięki zaproszeniu od Dagmary Pakulskiej, będę jednym z kilku wykładowców na kierunku „Marketing online B2B i B2C”!

Zajęcia, 100% w formule on–line, zorganizuje Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, a piecze nad nimi sprawować będą wspomniana Dagmara oraz Iza Lewandowska.

Czy to są studia dla Ciebie? Zobaczmy:

Prowadzisz firmę? Piastujesz stanowisko w dziale marketingu, PR, HR lub sprzedaży? Postaw na praktyczne studia online, które wskażą Ci najnowsze trendy i odkryją przed Tobą sprawdzone rozwiązania z zakresu marketingu B2B i B2C. Program studiów przygotowały ekspertki z wieloletnim doświadczeniem w branży, które zaprosiły do współpracy jedynie praktyków, odnoszący niekwestionowane sukcesy w swoich dziedzinach. Sprawdź ten kierunek już dziś i zapisz się na studia, które zmienią Twoje marketingowe życie!

https://www.wsb.pl/torun/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki/marketing-online-b2b-i-b2c

Wykładowcy

To oni decydują o wartości tego kierunku. Łączy ich (nas) jedna cecha. Wszyscy to praktycy, a nie osoby znające marketing i pracę z realnymi wyzwaniami tylko z książek.

Te nazwiska powinny Wam powiedzieć wszystko:

Projektowanie graficzne i typografia

To właśnie moja działka na tym kierunku. Będzie sporo o literkach, znakach, odczytywaniu ich przez nasz mózg i jak wyłapywać podstawowe błędy w projekcie za który będzie trzeba odpowiedzieć przed szefem ;). I sporo więcej…

Nie pozostaje nic innego jak:

Z takimi wykładowcami to będzie dobra decyzja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *