Kategorie
Bezpłatne materiały Zdjęcia/fotografie

Darmowe zdjęcia jedzenia – żeberka bbq.

Darmowe zdjęcia dla Twojego Instagrama, Facebooka czy TikToka! Wykorzystaj te obrazy jak chcesz, być może zrobisz na kimś wrażenie ;).

Dziś szef kuchni poleca… żeberka bbq!

Kawał mięsa z żeberek, sos BBQ oraz czosnkowy lub tzatziki i świeży pieprz. Oto przepis na idealne danie na talerzu. Do tego ziemniaki pieczone w ćwiartkach i kiść sałaty na przekąskę. Na dodatek szklanka dobrej jakości burbona i trochę sekretnych przypraw. Danie ostre jak nóż ;).

Czternaście darmowych fotografii.

W prezencie. W pełnej rozdzielczości i bez zbytniej obróbki. Wykorzystaj je tak jak lubisz.

Dlaczego oddaję to bezpłatnie?

Wiesz że lubię dzielić się wiedzą podczas publicznych prezentacji czy też podczas WordUp! Kalisz, który organizuję.

To jednak nie wszystko. Czasami zaproponuję Ci darmowe zdjęcia, filmy lub ilustracje do wykorzystania komercyjnego i prywatnego. Tak jak dziś!

Powstają one przy okazji mojej pracy lub po prostu z zamiłowania do danego tematu. Szkoda, żeby taki materiał marnował się tylko u mnie na dysku.

Zamiast kupować je w banku zdjęć, np. Depositphotos, Adobe Stock, ShutterStock czy iStock, możesz je bezpłatnie pobrać tutaj. A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać!

Oczywiście jeśli masz dużo czasu, możesz też przeszukać darmowe banki zdjęć, takie jak mój ukochany Unsplash czy Pixabay. Czas to pieniądz – pamiętaj.

Pobierz materiały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *